Erhan Çelik’in Trt’den Ayrılmasına Gülben Ergen’in Cevabı!

0
425

Erhan Çelik’in Trt’den Ayrılmasına Gülben Ergen’in Cevabı!

Trt de haber spikerliği yapmaya başlayan ve hakkında çeşitli suçlamalar ve iddialar çıkan Erhan Çelik şu sıralar zor dönemden geçiyor.Aldığı bir ödülü gazeteci Can Dündar’a ithaf ettiği öğrenilince,milletten aşırı tepki almaya başlayan Çelik,Trt’den bu olaylar sebebi ile ayrılmak zorunda kaldı.

Trt’ye her gün mesaj atan insanlar;”Bunu burada barındırma,Trt’de görmek istemiyoruz,haberleri o sunarsa izlemeyiz”gibi cümlelerle tepkilerini Trt kanalına yağdırınca,Trt de Erhan Çelik ile yollarını ayırdı.

Erhan Çelik’e yönelik eleştirilere eşi Gülben Ergen, “TRT’yİ yıpratmak için çabalayanlara sadece acıyorum. Onları Rabbime ve Türk adaletine havale ediyorum” diye cevap verdi.

Ergen eşine yöneltilen eleştirilere yazılı açıklamayla cevap verdi. Ergen açıklamasında şöyle dedi:

“İnsan fikri, duruşu, yaptıkları ile yürür hayat yolunda… Başta inançlarına, sonra ülkesine, Cumhuriyetine bağlı, 3 çocuklu bir anne, eş, sanatçı olarak terörün her türlüsünün karşısında durdum. Son nefesime kadar da durmaya devam edeceğim.

PKK, FETÖ, IŞİD ve tüm hainliğin, alçaklığın, kan akıtan zihniyetin ve destekçilerinin tüm varlığımla karşılarında olmama rağmen beni ve eşimi, ülkemizin içerisinden geçtiği bu hassas günleri fırsat bilerek, mesleklerimiz üzerinden karalamak isteyenleri; şiddetle kınıyorum.Açıklamalarını yaparak sitemini dile getirdi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here