Mehmet Ali Erbil’den Ceren Kaplakaslan’a Sert Çıkış

0
488

Mehmet Ali Erbil’den Ceren Kaplakaslan’a Sert Çıkış

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman kendisinden 20 yaş küçük manken – oyuncu Ceren Kaplakaslan ile 2014 yılında evlenmişti. Almanya’da yaşayan çift, 4 ay önce evlerini ayırdı. Kalpakarslan İstanbul’a geldi, Rafet El Roman 3 hafta önce boşanma davası açtı.

Ünlü popçunun davayı bu kadar hızlı açmasının bir nedeni de eşi Ceren’in adının Mehmet Ali Erbil ile aşk dedikodusuna karışması olarak gösterildi. Hatta Ceren Kaplakaslan’ın,Mehmet Ali Erbil  arkadaşım Sezin’in babası. Babam, ağabeyim gibi. Hatta babamla yaşıt, kendisi 59 yaşında” ifadelerini kullandığı öne sürüldü.

iü

Mehmet Ali Erbil de bu haberi twitter hesabı üzerinden yalanladı. AmaCeren Kaplakaslan’ın “Babam gibi, 59 yaşında” şeklindeki açıklamasına fena takıldı. İddiaya göre; Kaplakarslan’ı telefonla arayan ünlü şovmen, “Ayıp ettin. O lafı sana yedireceğim. Bak görürsün” dedi.Bu arada Rafet El Roman’ın eski eşi Tuba Altıntop, kızları Şevval ve Su Elnur ileBodrum’da tatile gitti. Altıntop’un, yakınlarına “Boşanacaklarını tahmin etmiştim. Zaten Ceren kızlarımla da pek iyi anlaşamıyordu” dediği söyleniyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here