Tuba Büyüküstün-Cesur ve Güzel ne zaman başlıyor ?

0
371

 

Tuba Büyüküstün-Cesur ve Güzel ne zaman başlıyor ?

 Cesur ve Güzel için geri sayım başladı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün; Ay Yapım’ın merakla beklenen projesi Cesur ve Güzel ile ekranlara dönüyor.
Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği gizem dolu hikayelerle örülü dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterleriyle ekrana gelecek.

Diziden ilk kareler
Cesur ve Güzel ne zaman başlıyor
Cesur ve Güzel ne zaman başlıyor 2

cesur-ve-guzel-kivancin-yeni-dizisi-3pngdpbzbie1

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı yeni sezonun bomba projeleri arasında gösterilen Cesur ve Güzel’in Ekim ayında Star Tv ekranlarında başlaması bekleniyor.

CESUR VE GÜZEL’İN KONUSU

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here