Anne Dizisindeki Küçük Kızın Adı

0
384

 

Anne Dizisindeki Küçük Kızın Adı

Star tv ekranlarında yayın hayatına başladığı günden itibaren büyük çıkış yakalayan Anne dizisi reytinglerde zirvede.Başrollerini manken Cansu Dere,Vahide Perçin,Gonca Vuslateri,Beren Gökyıldız gibi başarılı oyuncular paylaşıyor.

Anne dizisindeki minik oyuncu Turna;Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Önce Güldüy Güldüy isimli talk show programı ile ismini duyuran, ardından Anne dizisindeki performansıyla göz dolduran Beren Gökyıldız,Altın Kelebek’te en iyi çocuk oyuncu ödülünü aldı. Minik oyuncuya ödülünü Poyraz Karayel dizisinin minik oyuncusu Ataberk Mutlu verdi. Küçük yaşına rağmen usta oyunculara taş çıkaran performans çıkaran küçük yıldızın ilk ödülünü alması ardından “Beren Gökyıldız kimdir?” soruları çoğaldı.

Beren Gökyıldız 2009 yılının Eylül ayının 29’unda doğmuştur. Terazi burcudur. Ailesinin tek çocuğu olan Beren’in annesi insan kaynakları üzerine çalışmıştır, babası ise makine mühendisidir.

Beren’in dizi çekimlerinin olması nedeni ile Ankara’dan İstanbul’a taşınmışlardır. İlk olarak ekranlara oynadığı birkaç reklam filmi ile gelen Beren’in yıldızı Kocamın Ailesi dizisine çağrılması ve buradaki oyunculuğun beğenilmesi ile daha da parlamıştır. Kocamın ailesi dizisinde iki sezon boyunca yer almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here