İçerde Ne Zaman_Hangi Gün

0
330

 

İçerde Ne Zaman_Hangi Gün

Show tv’nin yeni dizisi ”İçerde” polisiye hikayesi, zengin oyuncu kadrosu ile kendini seyirciye sevdirdi.Güçlü Oyuncu Kadrosunda ise; Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin özetle konusu ise şöyle;Sarp Yılmaz karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy Polis akademisinden birincilikle mezun olmuş, üstelik seneler önce kaçırılan kardeşi Umut yeni ismiyle Mete’de aynı Polis Akademisindedir. Kaçırıldığı yıllarda mendil sattırılarak dilendirilen Mete tanıştığı küçük kız Bensu Soral yani Melek sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis akademisine girmiştir. Sarp’tan sonra  mezun olan Sarp ‘ta okulu ikincilikle tamamlamıştır.Sarp ile Mete bir birleri ile sürekli bir çekişme halindedirler ve kardeş olduklarından habersizdirler. Sarp annesi Füsun yılmaz ile bir gecekondu evinde yaşamaktadırlar. Anne Füsun ise kaçırılan oğlunun adını verdiği Umut Ev Yemekleri isimli küçük bir lokanta işletmektedir. Damla Colbay’ın canlandırdığı Eylem küçük yaşta anne ve babasını trafik kazasında kaybetmiş Füsun Yılmaz’ın komşusu ve ölen oğlu Umut’un yerini onunla doldurmaya çalışır cefakar anne. Eylem kadıncağızı şimdiye kadar hiç üzmemiş oğlu Sarp ile de kardeş gibi büyümüş okumuş gazeteci olmayı başarmıştır.

Yeni bölümleri ile show tv ekranlarında pazartesi akşamları ekranda olan İçerde dizisi her bölümü ile merak uyandırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here