Milli Piyango FETÖ Bağlantısı Var Mı ?

0
434

 

Milli Piyango FETÖ Bağlantısı Var Mı ?

 
Her yıl sonunda vatandaşlarda başlayan Milli Piyango Çekilişi heyecanı, bu sene kuşkulara neden oldu. Devletin her kanadında FETÖ üyesi terörist grupların sızması, ayrıca Milli Piyango idaresinde de FETÖ operasyonları yapılması, Milli Piyango İdaresi’nde bu terörist grubun üyelerinin çıkması akıllarda soru işareti bıraktı.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI CANLI YAYINDA BELİRLENSİN

Yıllardır yapılan çekilişlerin sonuçları canlı olarak yapılmaması vatandaşlarda da kuşku uyandırdı. Sonuçların bilerek FETÖ üyelerine ikramiye kazandırması iddiaları hızla yayılmaya başladı. Milli Piyango bayisi işletmecisi esnaf, 10 yıldır işletme sahibi olduğunu belirterek bir kere dahi büyük ikramiyenin kendi bayisinden çıkmaması nedeniyle aklında şüpheler oluştuğunu ekşisözlükte paylaşım yaparak duyurdu. Bayii esnafı paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

Yaklaşık 10 yıldır bayisiyim sayısal oyunların bir defa bile büyük ikramiye çıkmadı benim bayiye. müşterilerle artık papaz olmaya başladık. benim bile aklımda şüpheler oluşmaya başladı. Zaten ya Ankara Yeni Mahalle ya Antalya Muratpaşa ya gidiyor paralar.
Chp Milletvekili Atilla Kart bir ara bu durumu meclise taşımıştı ama ne oldu sonuç yok. Milli Piyango bir açıklama yaptı sadece ” bize güvenin bizde yanlış olmaz falan gibisinden” hepsi bu kadar. Bence tekrar eskisi gibi çekilişlerin canlı yayınlanması ve milli piyango idaresinin baştan aşağı incelenmesi lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here